Rock in Town nabízí ve vybraných metropolích a dalších oblíbených místech jednodenní festival plný zvučných rockových jmen! Line-up je nabitý vždy od začátku, mezi interprety se objevují jména jako Harlej, Dymytry, Traktor, Škwor, Tublatanka a mnoho dalších. V jeden den si tak můžete užít hned několik skvělých rockových show na jednom podiu s velkolepou scénou a speciálními efekty. Užijte si hodně muziky v komfortním prostředí právě ve vašem městě!

Rock in Town koncerty se odehrávají převážně v open air areálech. Kromě lákavého programu se organizace zaměřuje především na komfortní a příjemné prostředí návštěvníků, bezfrontový catering a profesionální technické zázemí.

Hlavním smyslem Rock in Town je zastřešit jednotlivé koncerty a vytvořit značku garantující kvalitní servis pro návštěvníky, profesionální technické a produkční zabezpečení tak, aby všichni zúčastnění odcházeli z akcí maximálně spokojeni.

Vstupenky zakoupíte přes síť TICKETSTREAM, případně přes lokální předrodeje. Více informací. ZTP/P na místě zdarma, doprovod 50 % vstupného na místě. -------------------------- Vstupné pro děti do 12 let (včetně) za 50% slevy. Slevy ZTP a jiné nejsou poskytovány.

Koncerty.

so15Čvn14:00ROCK IN LOKET 2024Tublatanka, Harlej, Horkýže Slíže, Trautenberk, Panoptiko, Argemaamfiteátr Loket, 357 33 Loket14:00

Lineup 2024.

14:30 Argema
16:00 Trautenberk
17:30 Panoptiko
18:45 Tublatanka
20:00 Harlej
22:00 Horkýže Slíže

Hranická rocková pětice Panoptiko přišla se svým druhým albem Bohové. Jelikož hudební model, který představila na debutu Poslední tango z konce roku 2021, byl v zásadě úspěšný a přinesl jí i pozornost diváků na koncertech, pokračuje v tom duchu dál.

Panoptiko Rock

Horkýže Slíže je slovenská rocková kapela, která pochází z Nitry a vznikla 4. listopadu v roce 1992. Kapela dvakrát získala platinovou desku. Jejich hudba se označuje jako punková, punk rocková, nebo rocková.

Horkýže slíže Rock

Slovenská legenda oslavila 40 let výročí fenomenálním turné k novému albu Dobrí priatelia. Kapela se představila ve skvělé formě a my se moc těšíme na všechny ROCK IN TOWN 2024, kde tato skvělá trojice exkluzivně vystoupí (mimo Litvínova),. Těšte se na hity jako Pravda víťazí nebo Dnes a mnoho dalších.

Tublatanka Rock

Argema je moravská rocková hudební skupina původem z Hodonínska. Za více než 40 své historie nasbírala kapela mnoho hitů a je oblíbenou stálicí na české rockové scéně. Užijte si naživo hity jako Jarošovský pivovar, Modrý pondělí nebo Tohle je ráj.

Argema Rock

Trautenberk je česká tanz metalová hudební skupina z Klatov, založená na konci roku 2010.

Trautenberk Tranz metal

V roce 2015 oslavila kapela Harlej 20 let své existence velkolepým koncertem v rámci Rock in Plzeň. Od té doby nesmí v programu plzeňských koncertů chybět jejich rockový nářez plný zlidovělých hitů jako Svařák, Pověste ho vejš, Přirození, Proč pocit mám a nebo úspěšných novinek Strážní andělé, Až tady jednou nebudu či Smutku dávám sbohem.

Harlej Rock

Fotogalerie.

Sledujte nás v Lokti

Nahoru

Rock in Town nabízí to nejlepší z domácí rockové scény v jeden den na jednom podiu. Každý rok si v šesti městech můžete užít různé kombinace intepretů jako Dymytry, Traktor, Harlej nebo Škwor a mnoho dalších. Žádná kapela není určený headliner, program je nabitý od začátku až do konce. Všichni intepreti mají k dispozici kvalitní techniku, špičkové ozvučení a scénu, samozřejmě uzpůsobené jejich současným show.

Sociální sítě: