Rock in Town nabízí ve vybraných metropolích a dalších oblíbených místech jednodenní festival plný zvučných rockových jmen! Line-up je nabitý vždy od začátku, mezi interprety se objevují jména jako Harlej, Dymytry, Traktor, Škwor, Tublatanka a mnoho dalších. V jeden den si tak můžete užít hned několik skvělých rockových show na jednom podiu s velkolepou scénou a speciálními efekty. Užijte si hodně muziky v komfortním prostředí právě ve vašem městě!

Rock in Town koncerty se odehrávají převážně v open air areálech. Kromě lákavého programu se organizace zaměřuje především na komfortní a příjemné prostředí návštěvníků, bezfrontový catering a profesionální technické zázemí.

Hlavním smyslem Rock in Town je zastřešit jednotlivé koncerty a vytvořit značku garantující kvalitní servis pro návštěvníky, profesionální technické a produkční zabezpečení tak, aby všichni zúčastnění odcházeli z akcí maximálně spokojeni.

Vstupenky zakoupíte přes síť TICKETSTREAM, případně přes lokální předrodeje. Více informací. ZTP/P na místě zdarma, doprovod 50 % vstupného na místě. -------------------------- Vstupné pro děti do 12 let (včetně) za 50% slevy. Slevy ZTP a jiné nejsou poskytovány.

Koncerty.

so21Zář15:00ROCK IN PŘÍBRAM 2024Tublatanka, Dymytry, Panoptiko, Argema, KoblížciLetní kino Příbram, Příbram VIII 3315:00

Lineup 2024.

15:00 PANOPTIKO | 16:30 KOBLÍŽCI | 17:30 ARGEMA | 19:30 TUBLATANKA | 21:00 DYMYTRY

Do roku 2016 kdy skupina oznámila uměleckou pauzu stihla dostat Českého Slavíka, hrát ve filmu, mít svůj pravidelný pořad v TV a zažila úspěšné roky koncertováním po velkých českých festivalech. Jejich písně a videoklipy se objevovaly v předních příčkách v hudebních TV

Koblížci Punk Rock

Hranická rocková pětice Panoptiko přišla se svým druhým albem Bohové. Jelikož hudební model, který představila na debutu Poslední tango z konce roku 2021, byl v zásadě úspěšný a přinesl jí i pozornost diváků na koncertech, pokračuje v tom duchu dál.

Panoptiko Rock

Slovenská legenda oslavila 40 let výročí fenomenálním turné k novému albu Dobrí priatelia. Kapela se představila ve skvělé formě a my se moc těšíme na všechny ROCK IN TOWN 2024, kde tato skvělá trojice exkluzivně vystoupí (mimo Litvínova),. Těšte se na hity jako Pravda víťazí nebo Dnes a mnoho dalších.

Tublatanka Rock

Argema je moravská rocková hudební skupina původem z Hodonínska. Za více než 40 své historie nasbírala kapela mnoho hitů a je oblíbenou stálicí na české rockové scéně. Užijte si naživo hity jako Jarošovský pivovar, Modrý pondělí nebo Tohle je ráj.

Argema Rock

Dymytry je nejúspěšnější česká metalová kapela současnosti. Jejich koncerty provází kromě skvělých songů se zahraničním soundem a texty frontmana Protheuse neobvyklá koncertní show! Světelná scéna plná speciálních efektů a animací tak podtrhuje živý metalový nářez se songy Chernobyl, Strážná věž nebo Revolter.

Dymytry Psy Core

Fotogalerie.

Sledujte nás v Příbrami

Nahoru

Rock in Town nabízí to nejlepší z domácí rockové scény v jeden den na jednom podiu. Každý rok si v šesti městech můžete užít různé kombinace intepretů jako Dymytry, Traktor, Harlej nebo Škwor a mnoho dalších. Žádná kapela není určený headliner, program je nabitý od začátku až do konce. Všichni intepreti mají k dispozici kvalitní techniku, špičkové ozvučení a scénu, samozřejmě uzpůsobené jejich současným show.

Sociální sítě: